Firma oslavila 70 let své existence

Společnost APATOR METRA, dříve Metra Šumperk či Metra Blansko - odštěpný závod Šumperk, oslavila v roce 2017 již 70 let své existence. K této příležitosti se konalo několik akcí.

10. června 2017 proběhla oslava k 70-ti letému výročí založení společnosti. Oslava byla uspořádána pro zaměstnance společnosti, ať již v současném pracovním poměru, tak i pro zaměstnance, kteří si již užívají zaslouženého odpočinku ve starobním důchodu. Akce se konala v areálu firmy. Celkem se oslavy zúčastnilo 345 osob.

K příležitosti oslav 70-ti letého výročí založení společnosti se účastnilo třídenního přátelského setkání celkem 34 zahraničních partnerů, a to z Rumunska, Turecka, Španělska, Polska, Ruska, Litvy a Slovinska. Setkání se konalo od 9. do 12. října 2017. Během tří dnů partneři navštívili zajímavá místa našeho regionu jako jsou hrad Bouzov, zámek Sobotín, Stezka v oblacích na Dolní Moravě, Pivovar Hanušovice.
Přátelského setkání se účastnilo také 29 českých a slovenských obchodních partnerů. Toto setkání se konalo na Dolní Moravě v době od 20. do 22. listopadu 2017 a partneři se taktéž mohli pokochat výhledy na Stezce v oblacích na Dolní Moravě.

Co je nového?

Návštěva Ukrajiny a představení našich produktů

Na konci listopadu 2018 se vydali dva naši zaměstnanci na Ukrajinu, kde prezentovali produkty k rozúčtování tepla. Byly představeny hlavní výhody našich zařízení, principy fungování a jejich instalace.

Nový ultrazvukový vodoměr ULTRIMIS W

Nově v naší nabídce najdete ultrazvukový vodoměr Ultrimis W s unikátní technologii W-Sonic.

Zobrazit starší články

Hledáte práci?

Konstruktér elektronik

Hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktér elektronik

Konstruktér elektronik - junior

Hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktér elektronik - junior

Zobrazit všechny nabídky