Vývojář softwaru

Náplň práce:

- navrhuje, programuje a udržuje počítačové programy, aplikace a řešení

Požadujeme:

- ÚSO vzdělání v oboru informačních technologií
- znalost anglického jazyka – čtení technické dokumentace
- SQL, OOP (Java, C++, C# atd.)
- Linux, HTML, CSS, JavaScript
- praxe v oboru informačních technologií
- iniciativní přístup k zadaným úkolům
- ochota učit se nové věci
- schopnost práce v týmu
- samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- více o benefitech naleznete zde

Nástup a mzdové podmínky dle dohody.

V případě zájmu zasílejte nabídky s životopisem e‑mailem
personal@metra‑su.cz nebo na adresu společnosti.

Co je nového?

Nové webové stránky společnosti

APATOR METRA s.r.o. spustila v červenci 2018 nové webové stránky

Firma oslavila 70 let své existence

Společnost APATOR METRA, dříve Metra Šumperk či Metra Blansko - odštěpný závod Šumperk, oslavila v roce 2017 již 70 let své existence.

Zobrazit starší články

Hledáte práci?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici vývojář softwaru

Vývojář softwaru - junior

Hledáme vhodné kandidáty na pozici vývojář softwaru - junior

Zobrazit všechny nabídky