Konstruktér elektronik

Náplň práce:

- návrh elektronických přístrojů regulační a měřící techniky v oblasti měření a regulace teploty (termostaty, teploměry, indikátory topných nákladů)

Požadujeme:

- VŠ elektrotechnického směru – elektronika, sdělovací technika
- znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C
- znalost anglického jazyka – čtení technické dokumentace
- praxe v oboru
- iniciativní přístup k zadaným úkolům
- ochota učit se nové věci
- schopnost práce v týmu
- samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- více o benefitech naleznete zde

Nástup a mzdové podmínky dle dohody.

V případě zájmu zasílejte nabídky s životopisem e‑mailem
personal@metra‑su.cz nebo na adresu společnosti.

Co je nového?

Návštěva Ukrajiny a představení našich produktů

Na konci listopadu 2018 se vydali dva naši zaměstnanci na Ukrajinu, kde prezentovali produkty k rozúčtování tepla. Byly představeny hlavní výhody našich zařízení, principy fungování a jejich instalace.

Nový ultrazvukový vodoměr ULTRIMIS W

Nově v naší nabídce najdete ultrazvukový vodoměr Ultrimis W s unikátní technologii W-Sonic.

Zobrazit starší články

Hledáte práci?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktér elektronik

Konstruktér elektronik - junior

Hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktér elektronik - junior

Zobrazit všechny nabídky